Kstyl-KMfashion

Vodárenská 2319, 272 01 Kladno, IČO: 629 75 820, DIČ: CZ5756181453, web: www.spodnipradlo-kstyl.cz, e-mail: info@kmfashion.cz

Kstyl-KMfashion - Spodní prádlo Kstyl

Marlies Dekkers
marlies dekkers

Když nizozemská návrhářka Marlies Dekkers dostala otázku, proč se vlastně začala věnovat navrhování spodního prádla, prohlásila, že jejím snem bylo navrhovat prádlo,které podtrhne ženské křivky a zdůrazní jejich přednosti. A to se jí dokonale povedlo. Vždyť její prádlo dnes nosí milióny žen po celém světě v čele se spoustou světových celebrit, které si oblíbily prádlo nevšedního designu.

Na mnoho žen působí její modely z počátku trochu drsně, ale po vyzkoušení většinou změní názor. A důvod je jednoduchý: prádlo má dokonalé střihy, které sedí většině žen a pomohou jim vytvořit opravdu kouzelné křivky. Prádlo je většinou doplněno ozdobnými prvky typickými pro Marlies Dekkers, jako jsou proužky na košíčku dodávající sexy vzhled, či různé křížování ramínek na zádech, které kromě zajímavého vzhledu pomáhá také k lepšímu a pohodlnějšímu nošení a tím ulevuje od bolestí zad. 

Kstyl-KMfashion - Spodní prádlo Kstyl
Dárkový poukaz

 

Kontakt

Tel.:  312 683 339

Po - Pá      9.00 - 18.00

So              9.00 - 12.00

e-mail: spodnipradlo.kstyl@gmail.com

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies